ART / Lithographs / Litograph in colors 15327006
nr 1532 7006
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Elis Ryberg (1919-1985), Sweden. Signerad ej numrerad. Litograph in colors. Sheet: 65x73, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad ej numrerad. Färglitografi. Bladets mått: 65x73, oramat löst blad
SEK 400
Monday April 3 2023
at 19:40:18
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Robot)
Elis Ryberg
Read more about Elis Ryberg